Płatności

Bezpieczne płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew – wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego sklepu. Rachunek bankowy na który należy dokonywać wpłat to Bank PKO 54102019120000910200590570 dodatkowo przekażemy Ci go w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Wszystkie płatności odbywają są poza serwerem sklepu internetowego. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłat. 

Płatność kartą płatniczą Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic lub przelew bankowy przez zewnętrzny system płatności Autopay (autopay.pl) obsługiwany przez firmę Autopay S.A.

Lista obsługiwanych obecnie banków i kart dostępna jest po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

Koszyk
Scroll to Top