Kamery Dahua do monitoringu

Niezawodność, najwyższa jakość oraz atrakcyjna cena - kamery do monitoringu Dauha od lat cieszą się wielką popularnością wśród dystrybutorów, firm zajmujących się sprzedażą i montowaniem systemów monitoringu w całej Polsce. Oferowane przez naszą hurtownię kamery umożliwiają nagrywanie obrazu w doskonałej jakości. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji możemy zaoferować nowoczesne i niezawodne kamery IP oraz HDCVI. Posiadamy w sprzedaży kamery obrotowe, kopułkowe, tubowe, kompaktowe oraz kamery megapikselowe o różnych parametrach.

Profesjonalna kamera BCS w niskiej cenie

Cena naszych kamer jest niezwykle atrakcyjna w stosunku do oferowanych przez nie możliwości. W przypadku zamówień hurtowych proponujemy możliwość negocjacji oraz atrakcyjne rabaty cenowe. Kamery przystosowane do pracy z rejestratorami różnych typów, sprzedawane w zestawach, wraz z niezbędnymi elementami montażowymi.

Monitoring BCS – postaw na niezawodność

Linie kamer przemysłowych BCS Line i Point zapewniają nagrywanie obrazu z doskonałą precyzją oraz bezproblemową transmisję danych do rejestratora. Polecamy kamery tubowe, kopułowe, obrotowe oraz kompaktowe, a także specjalistyczne kamery Fisheye ze stałym obiektywem, pozwalające na nagrywanie doskonałej jakości obrazu przy całkowitym zaciemnieniu.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 104 elementów